Vzniku nášho bábätka Camellia Queen predchádzalo dlhoročné priateľstvo a približne 2 ročná intenzívna spolupráca vizáže a účesov. Úspešné spoločné akcie, viditeľné výsledky a ohlasy spokojných klientiek nedali na seba dlho čakať a akoby zázrakom blysla myšlienka spoločnosti, kde by pod jednou strechou našli ženy a muži komplet “servis” pre dokonalý vzhľad a zdravie. Padlo definitívne rozhodnutie a v r. 2013 sme oficiálne spojili naše profesionálne cesty a slávnostne sme otvorili “Galériu krásy a zdravia” Camellia Queen.

Ak nás poznáte, je Vám úplne jasné ako vznikol názov a ak nás nepoznáte, tak pri osobnom stretnutí sa uistíte, že všetko, čo robíme, má vždy skrytý význam, niečo znamená a že pre nás spokojnosť “šéfov”, zamestnancov a klientov je na rovnakej úrovni.

Camellia – kvet, ktorý je považovaný za unikát medzi kvetmi a to preto, lebo najkrajšie kvitne práve vo veľmi nepriaznivých podmienkach, je to silný bojovník.

Queen – každý človek by sa mal cítiť ako kráľovná každý deň.

V týchto dvoch slovách je ukrytá celá naša myšlienka – poskytovať služby všetkým ľuďom - VÁM - tak, aby ste u nás našli svoju krásu, pokoj, luxus, aby ste odchádzali obohatení cennými radami, oddýchnutí a tešili sa na naše ďalšie stretnutia. Aby ste objavili oázu dovolenkového luxusu po celý rok. Individuálny prístup je u nás na 1. mieste. Spájanie služieb v jeden čas alebo celodenný “Beauty day” v rukách našich kaderníčok, kozmetičiek a masériek??? Nemusíte iba snívať, u nás sa sen stáva skutočnosťou.

A čo si ceníme najviac??? ZDARMA PORADENSTVO vo všetkých sekciách galérie. Problémy s vláskami, pleťou alebo zdravím? Žiaden problém - ako jediné pracovisko na Slovensku sa môžeme pochváliť DIAGNOSTICKOU kamerou, ktorá nám pomáha odstrániť príčiny napr. vypadávania vláskov, lupín či ich premasťovanie. Akné a pigmentové fľaky sa stávajú s našou pomocou minulosťou.

Páni si u nás tiež prídu na svoje. V samostatných priestoroch si muži vychutnajú špeciálne pánske programy zahrňujúce extra príjemnú guo-sha masáž hlavy, ktorá podporuje rast vlasov, na mieru ušitú pánsku starostlivosť o pleť no a samozrejme masáže od výmyslu sveta.

“Prekvapením pre mňa bolo že toto centrum je aj pre chlapov. Masáže sú super a vždy sa dá dohodnúť s masérkami na intenzite masáže. Tiež mi poradili špeciálny cvik na boľavé kríže - bolesť postupne ustupuje. Po návšteve kaderníctva som aj ja vyzeral ako človek - prekvapujúce . Určite odporúčam.” Jozef

Lenže nám nestačí iba si Vás hýčkať. Po takmer každej premene nasledujú slová klientiek “aaach, keby som toto vedela aj doma:-(“ Preto sme v r. 2015 rozšírili svoje služby o autokurzy líčenia a úpravy vlasov. Potom nasledovali nadstavbové kurzy a od nich bol iba krôčik k novým profesionálkam - vizážistkám, kaderníčkam. O našej profesionalite hovorí množstvo certifikátov. Masérske oddelenie dlho nezaostávalo a v dnešnej dobe patrí medzi topky v poriadaní rôznych kurzov v oblasti zdravia.

Ako každá firma, aj my sa neustále vyvíjame a naším hnacím motorom sú práve Vaše podnety na zlepšenie či rozšírenie služieb.

Veríme, že si nás zamilujete rovnako ako my milujeme našu prácu, ktorá je pre nás najmä krásnym každodenným koníčkom.

 

Zakladateľky Camellia Queen:

Martina ZávrackáMichaela Ďurkechová

                Martina Závracká                                                                                            Michaela Ďurkechová

Kontakt

Salón Camellia, s.r.o.
M. R. Štefánika 13
017 01 Považská Bystrica
el.: +421 940 62 19 96
E-mail: info@galeriakrasy.sk
Prejsť na kontakt

Kontakt

Galéria krásy a zdravia Camellia s.r.o.
M. R. Štefánika 13
017 01 Považská Bystrica
Tel.: +421 948 21 78 21
E-mail: info@galeriakrasy.sk
Prejsť na kontakt

Sledujte nás naFacebooku