Hoci kozmetika je najmä o kráse, my si zakladáme viac na zdraví. Práve preto sa náš salón odlišuje od iných. Profesionálnosť a odbornosť si zabezpečujeme, ako jediné pracovisko na Slovensku, vyšetreniami pleti DIAGNOSTICKOU KAMEROU. Že ste sa s tým ešte nestretli ? Máte možnosť. Zdarma poskytujeme vyšetrenie, poradenstvo a diagnostiku pleti.

Prídete do našej galérie, rezervujete si cca 15 min Vášho drahocenného času a my zistíme, prečo máte na pleti akné, pigmentové fľaky, popraskané cievky, či zbytočne hlboké vrásky. Zistíme vnútorné zápaly kože i nežiadúce zhluky buniek.

Na základe dôkladnej diagnostiky odporúčame ďalší postup ošetrenia pleti - v salóne i domácu starostlivosť. Máme vynikajúce výsledky - 97% úspešnosť v odstránení akné, 90% elimináciu pigmentových fľakov a zmiernenie začervenania tváre je s nami takmer okamžité.

No poznáte to - radšej raz zažiť ako tisíc krát počuť! V salónoch používame výlučne neinvazívne metódy ošetrovania pleti a aplikujeme výlučne hypoalergénnu, neparfumovanú kozmetiku, bez umelých hormónov.

Objednať sa

Poradenstvo, diagnostika a nastavenie starostlivosti o pleť máte úplne ZDARMA!

Stalo sa Vám, že ste si nakúpili niekoľko produktov, či vyskúšali napr. na “pigmenťáky” to i ono a nič nezabralo? V rámci klientskeho servisu si u nás užijete naozajstný pocit dôležitosti. Ak produkty nezaberajú, zdarma ich vymeníme. A s každou návštevou samozrejme spájame kontrolu kamerou, stále bezplatne.

Jednotlivé časti tváre súvisia vždy s nejakým vnútorným orgánom. Prevažná väčšina toxínov odchádza z tela von práve cez pleť, preto je maximálne dôležité navštevovať kozmetické salóny na hĺbkové čistenia pleti a zároveň si vychutnať masáže tváre.

Naše služby

Liftingová kúraPigmentové fľakyŽilkyPrecitlivená pleťJazvyAknéUltrazvukové čistenie pletiHĺbkové čistenie pleti3D mihalnice, 4D mihalniceMasáže

Liftingová kúra

Liftingová kúra zahŕňa:

 • povrchové čistenie pleti
 • liftingovú masáž tváre
 • ultrazvukové hĺbkové čistenie pleti
 • ozónoterapiu
 • pleťovú masku podľa typu pleti
 • ošetrenie očného okolia
 • vpravenie séra s vysokým obsahom vitamínu C a liftingového séra do pleti ultrazvukovou žehličkou
 • a na záver pleťový krém

Používaná kozmetická rada obsahuje kmeňové bunky rastlinného pôvodu, ktoré zabezpečia reaktiváciu tvorby kolagénu, elastínu a kyseliny hyalúronovej. Ošetrenie je vhodné pre zrelú, unavenú pleť na omladenie, vyhladenie hlbokých aj jemných vrások
Doba ošetrenia 90 minút.

Pigmentové fľaky

Trápia Vás pigmentové fľaky, ktorých nie a nie sa zbaviť? Už ste vyskúšali laser, chemický píling a vždy sa tie tmavé potvorky vrátili. A čo takto riešiť prevenciu súbežne s odstraňovaním následkov?

S bieliacou kúrou je ideálne začať po lete, pred letom však pôsobí vysoko preventívne. Po pár návštevách a domácej správne nastavenej starostlivosti, zabezpečíme vybielenie pigmentových fľakov bez recidívy, čiže návratnosti.

Pri tejto kúre sa môžete tešiť na:

 • povrchové čistenie pleti
 • ultrazvukové hĺbkové čistenie pleti
 • ozónoterapiu
 • bieliace produkty s okamžitým efektom
 • farebná terapia
 • zažehlenie 2 sér na zjednotenie tónu pleti a posilnenie stien melanocitov
 • a na záver pleťový krém

Žilky

 Ach tie žilky - pozrieme sa do zrkadla a červená presvitá i spod makeupu :-( to je do jedu. Opäť ponúkame riešenie prevencie a zároveň stiahneme červeň z tváre. No ak sú žilky úž popraskané, bohužiaľ, odporučíme Vás na laser, ktorý však iba “zataví” prasklinu. Do stravy určite pridajte množstvo pohánky a absolvujte u nás kúru na žilky:

 • povrchové čistenie pleti
 • ultrazvukové hĺbkové čistenie pleti
 • ozónoterapiu
 • maximálnu hydratáciu pleti
 • zažehlenie séra s vysokým obsahom vitamínu C a ruteínu do pleti ultrazvukovou žehličkou
 • a na záver pleťový krém

Precitlivená pleť

Precitlivená pleť je v dnešnej dobe dosť rozšíreným problémom. Vo väčšine prípadov je extrémna citlivosť vypestovaná nesprávnou starostlivosťou o pleť, používaním parfumovaných produktov na pleti, premršteným kombinovaním rôznych krémikov a v neposlednom rade nesprávna životospráva. 

Starostlivosť o citlivú pleť je náročná, zdĺhavá a vyžaduje pravidelné kontroly a riadnu dennú starostlivosť. Tu nie sú na mieste žiadne výhovorky. V prípade, že sa precitlivenosť nerieši, prichádzajú ťažšie ochorenia na pleti ako hĺbkové zápaly, praskanie cievok, postadolescenčné akné, pigmentové fľaky, dokonca rôzne ekzémy.

Kúra na citlivú pleť sa aplikuje so senzitívnymi produktami, s maximálnym ohľadom na aktuálny stav pleti. Nie je možné vypísať, čo všetko kúra zahŕňa, pretože postup a dĺžku aplikácie jednotlivých krokov nastavujeme vždy individuálne s ohľadom na výsledky z diagnostickej kamery. Je nutná domáca starostlivosť s presne predpísaným postupom aplikácie jednotlivých produktov. Po absolvovaní pocítite na pleti okamžité uvoľnenie, odľahčenie, príjemné vypnutie a určite sa nevráti pocit pálenia, sťahovania a svrbenia, ktorý ste mávali doteraz.

Jazvy

Jazvy na tvári sú veľmi nepríjemná záležitosť. Vznikajú po akné, kiahňach a úrazoch. Ich vyhladenie je v závislosti od hĺbky od niekoľkých mesiacov až po niekoľko rokov. No výsledkom bude krásna, hladká, hebká pleť.

Nepoužívame laser, elimináciu jaziev prevádzame šetrným spôsobom tak, aby netrpela zvyšná pleť. Nie je možné ho vykonávať, ak sa na pleti vyskytuje akné. Tento postup nie je bolestivý, skôr sa Vám stane, že sa pri ošetrení ponoríte do ríše snov:

 • povrchové čistenie pleti
 • ultrazvukové hĺbkové čistenie pleti
 • ozónoterapiu
 • brúsenie pleti špeciálnymi prípravkami s obsahom kryštálov oxidu hlinitého
 • ukľudnenie pleti zažehlením séra na okamžité vypnutie pleti ultrazvukovou žehličkou
 • a na záver pleťový krém

Akné

 Akné už nie je problém iba mladých ľudí. V dnešnej dobe viac a viac pribúda klientov nielen v strednom, ale i pokročilom veku. Príčin tvorby akné je veľmi veľa, len na ich vymenovanie by sme potrebovali niekoľko strán. V správnom určení tej Vašej príčiny výskytu akné nám opäť veľmi pomáha diagnostická kamera. 

Z výsledkov si dovolíme odporučiť zmenu stravy, domácej starostlivosti, intenzitu kontrolných návštev /bezplatných/ a postup ošetrenia pleti v našej galérií.

Presné zloženie a postup kúr nájdete v cenníku na konci strany, no upozorňujeme, že môžu byť čiastočne pozmenené podľa stavu a typu pleti. Je pre nás dôležitá Vaša individualita.

Všetky kúry sú kombinované aj s týmito metódami, ktoré môžete využiť aj samostatne:

 • Ultrazvukové čistenie pleti
 • Hĺbkové čistenie pleti pre tehotné
 • Ozonizácia
 • Masáže
 • Vizáž
 • Ostatné

Ultrazvukové čistenie pleti

Prístrojové ošetrenie pleti, neinvazívna metóda, kde v ultrazvukovej frekvencii “vstrekuje” tonikum do pórov a zároveň akoby odsáva nečistoty, ktoré sú v pleti. Precízne odstráni odumreté bunky a tým umožní prienik živín a vitamínov až do spodných vrstiev pokožky, kde táto metóda napomáha liečiť zápaly a pôsobí ako prevencia proti ich vzniku. Zároveň zabezpečuje potrebnú hydratáciu a zvyšuje odolnosť pleti voči vonkajším vplyvom.

Kvalitne vyčistená pleť pomáha lepšiemu vstrebávaniu živín z masiek, sér a krémov, ktoré používate doma a naviac, zo zdravotného hľadiska zabezpečuje dokonalú cestu na vylučovanie toxínov z tela von.

Je vhodné pre všetky typy pleti, v každom veku, naviac

 • pri mastnej pleti reguluje tvorbu mazu
 • pri aknóznej pleti zmierňuje zápaly
 • pri citlivej pleti pleť upokojuje

 Ošetrenie je veľmi príjemné a celková doba ošetrenia je cca 45 minút.
Väčšinou si ženy navýšia pobyt o krátku masáž alebo “vpravenie” sér žehličkou.

Nežiaduce účinky – žiadne.

Kontraindikácie – nevhodné pre tehotné ženy, ľudí so srdcovým strojčekom a ľudí s epilepsiou.

Hĺbkové čistenie pleti

 Odporúčame tehotným ženám, nakoľko práve pre ne nie je vhodné ultrazvukové čistenie pleti.

Je to pôvodná metóda čistenia pleti, vhodná pre všetky typy pleti a vek.
Čistenie je bez naparovania (čím predchádzame tvorbe rozšírených kapilár – cievok), používame špeciálne prípravky otvárajúce póry, následne sa naaplikujú čistiace masky a záver ošetrenia je podobný ako pri ultrazvukovom čistení, čiže prípravky na uzatvorenie pórov a krémiky.

Nemusíte sa obávať násilného “pučenia”, ani toho, že by sa Vám pleť na druhý deň pozapaľovala. Odporúčame hĺbkové čistenie doplniť o guo-sha masáž, ktorá akoby vyťahuje toxíny z pleti von.
Po hĺbkovom čistení neodporúčame aplikovať makeup, ideálne robiť navečer, kedy žena pôjde rovno domov.

Ozonizácia – ozonizér

Toto je naša mimoriadne obľúbená “hračka” práve pre vynikajúce dezinfekčné a protizápalové účinky, upokojuje, spevňuje steny ciev, regeneruje, sťahuje póry a odporúča sa po hĺbkovom a ultrazvukovom čistení pleti.

Najviac jeho účinky je vidieť práve pri liečbe akné – totálne likviduje okamžité zápalové procesy.

Ideálne ozonizér doplniť pri hĺbkovom a ultrazvukovom čistení, no v momente, ak sa Vám začne tvoriť tzv. boliak, neváhajte prísť aj bez objednania. Procedúra v takomto prípade trvá iba niekoľko minúť a boliak sa zlikviduje.

3D mihalnice, 4D mihalnice

3D, 4D, nano – čo k tomu dodať. Totálny hit!

Ráno vstanete a ste upravená, žiadna roztečená špirála počas dňa, naopak po aplikácií 3D alebo 4D mihalníc máte stále zvodný pohľad.
Rozdiel medzi 3D a 4D riasami je jedine v kvalite materiálu, jeho váhe a zloženiu.

Mihalničky sa neustále skvalitňujú, odľahčujú…takže čokoľvek sem dnes napíšem, zajtra neplatí. Mám pocit, že práve táto oblasť sa vyvíja najrýchlejšie. No môžem zaručiť, že stále ideme s trendami.

Mihalnice sa lepia po trsoch, na vlastné riasy, keďže sú odľahčené, nezaťažujú naše pôvodné. Nádherne ich zhustia, predĺžia a náš pohľad je neuveriteľne zvodný:-)

Periódy doplňovania sú individuálne, ale väčšinou sa pohybujú okolo 4 týždňov.

V našej galérií stále dbáme na zdravie a tak i k 3D a 4D riasam odporúčame starostlivosť o Vaše pôvodné - sérum podporujúce rast a zabraňujúce vypadávaniu vlastných mihalníc zaručí, že aj po odstránení naaplikovaných mihalníc budete mať očarujúci pohľad.

Masáže

To je ten správny oddych a relax v kozmetickom salóne. Tu si môžete snívať, podriemkať, nechať sa unášať na vlnách hýčkania a hladkania. Príjemné dotyky kozmetičiek, podčiarknuté prostredím a kvalitnými maskami – to je oddych na nezaplatenie.

Poskytujeme rôzne masáže počínajúc klasickými – tvár, dekolt, cez mikromasáž očného okolia vyhľadávaná pre elimináciu opuchov pod očami až po thajskú masáž.

Z našej bohatej škály si určite vyberiete presne ten typ, ktorý je určený pre Vás. Ja som si zamilovala protistresovú masáž hlavy a tváre, ktorá ma neraz doženie až na hranicu ríše snov. Začína uvoľnením stuhnutých svalov šije a ramien a pokračuje samotnou masážou hlavy.

Do kategórie masáží patrí aj naša topka - GUO-SHA masáž, o ktorej sme písali na začiatku.

Kontakt

Salón Camellia, s.r.o.
M. R. Štefánika 13
017 01 Považská Bystrica
el.: +421 940 62 19 96
E-mail: info@galeriakrasy.sk
Prejsť na kontakt

Kontakt

Galéria krásy a zdravia Camellia s.r.o.
M. R. Štefánika 13
017 01 Považská Bystrica
Tel.: +421 948 21 78 21
E-mail: info@galeriakrasy.sk
Prejsť na kontakt

Sledujte nás naFacebooku