Väčšinou sme takí zaneprázdnení, že pokiaľ nepríde leto a my nevytiahneme sandálky, alebo nemáme akútny problém ako zarastený necht na prstoch na nohách, zabúdame, že naša starostlivosť by mala byť venovaná aj nohám. Viem si predstaviť, čo Vám práve teraz víri hlavou – keby som sa mala o všetko starať ako treba, ani by som nestihla chodiť do práce. Starostlivosť o nohy je však nevyhnutná súčasť nášho tela.

Z reflexných zón na chodidlách vieme určiť rôzne príčiny ochorení a ťažkostí, no o tom podrobnejšie v sekcii masáže – reflexná masáž chodidiel.

Pedikúra alebo ošetrenie nôh, odstránenie odumretej, zrohovatenej časti kože, vymasírovanie a úprava nechtíkov Vám nenormálne spríjemnia deň. Vaše nôžky budú ľahké, svieže, bude sa Vám príjemne chodiť a budete cítiť extrémne povznášajúci pocit. Mokrá pedikúra je jedna z najúčinnejších v ošetrovaní chodidiel a preto ju preferujeme spolu s bylinkovým kúpeľom a krátkou masážou a záverečnou vizuálnou úpravou nechtov gél-lakom, ktorý vydrží cca 4 týždne bez poškodenia.

Ďalšou, často až TABU témou, sú rôzne plesne na nohách a nechtíkoch na rukách. V našom salóne idú predsudky bokom, vždy máme na zreteli najskôr klienta a jeho zdravie. A tak je to aj v tomto prípade. Plesne, baktérie…pomôžeme Vám zbaviť sa ich pomocou antibakteriálnych esenciálnych olejov a tinktúr. Úspešnosť liečby máme 92%.

Cenník

Cenník pedikúra

Úkon cena
Gélové nechty na nohách 14,50 €
Francúzske lakovanie 2,90 €
Reflexná masáž chodidiel 15,80 €
Pedikúra 16,50 €
/vydezinfikovanie, odlakovanie, strihanie, ošetrenie, peeling, malá masáž, lakovanie jednofarebné/

Kontakt

CAMELLIA QUEEN s. r. o.
M. R. Štefánika 13
017 01 Považská Bystrica
číslo zápisu odd: Sro,
Vložka číslo: 29420/R
Tel.: +421 948 21 78 21
E-mail: info@galeriakrasy.sk
Prejsť na kontakt

Sledujte nás naFacebooku